WhatsApp

TMS Medical Ürün Detay Bilgileri

TMS FX2

Ürün Grubu:
 • Hastabaşı Monitörü
Ürün Kodu:
 • 71
Ürün Etiketleri:

Ürün Detay Bilgileri

TMS FX2 Hemodinamik hastabaşı monitörü; standart konfigürasyonunda CardioTecTM EKG teknolojisinin ve dünya lideri Masimo SET® teknolojisinin yanında, yüksek tutarlılığa sahip AcuTecTM hipertansiyon izleme teknolojisi ile gelmektedir. 17.1 inch diyagonal renkli TFT dokunmatik ekranı ile kullanım kolaylığı sağlar. Monitör IPX1 seviyesinde su geçirmez niteliğe sahiptir. TMS FX2; MASIMO, NELLCORE, RESPIRONICS, ARTEMA & BIOZ PHASE-IN gibi dünyanın en iyi OEM teknoloji sağlayıcıları tarafından üretilmiş SpO2, ICG, EtCO2, ve Aneztezi Gazı izleme teknolojisine sahiptir. TMS FX2, sağlık alanında hizmet veren profesyonellere, her türlü hastane ortamında, geniş bir bakım yelpazesinin gereksinimlerine yanıt veren, kapsamlı izleme seçenekleri sunar. I-KlokTM akıllı alarm yönetimi ile otomatik olarak tanımlanabilen alarm seviyeleri sayesinde yanlış alarmları azaltmak için, kendinden ayarlı alarm zamanı olanağı sunmaktadır. TMS FX2; çoklu modül seçim olanağı ve seyyar hastabaşı modülü ile ergonomik kullanım imkanı sağlar.

Teknik Özellikler

Standart ekran, dondurulabilir ekran, büyük metin boyutuna sahip ekran, eğilim verilerini de içeren ekran, alarm sınırlarını görüntüleyebilir ekran, OxyCRG dinamik görünümlü ekran, yataklar arası görüntüleme yapabilen ekran, çok uçlu EKG eş zamanlı ekran ve;

✔ İzleme: 12 Lead EKG dalga şekli veya 8 kanal dalga şekli
✔ Tarama hızı: 6,25 mm/s, 12,5 mm/s, 25 mm/s, 50 mm/s
✔ Gösterge: Elektrikli gösterge lambası, batarya gösterge lambası
✔ Arayüzü: Parametre kablosu arayüzü, AC Güç girişi soketi, Ağ arayüzü, Harici VGA arayüzü, USB, SD Card, Hemşire Çağrı, Defibrilatör Çıkışı.
✔ Batarya: Lityum-iyon batarya / yeniden şarj edilebilir tak & kullan batarya: 4000 mA maksimum 12 saatte şarj, 4 saat devamlı çalışabilme
✔ Trend Zamanı: 1-120 saat
✔ Alarm: Kullanıcı tarafından ayarlanabilir yüksek ve düşük eşik değerleri işitilebilir ve görsel renk kodlu alarm
✔ Ağ oluşturabilme: Merkezi monitör sistemine bağlantı
✔ Kaydedici: Dahili, termal yazıcı ( Opsiyonel ) - kağıt genişliği 50 mm
✔ Dalga sayısı: 2 kanal, Kayıt modu: Manuel, alarm anında, zaman-tanımlı, vs.
✔ Baskı hızı: 25 mm/s, 50 mm/s

Parametreler

EKG, HR, SpO2, RESP, NIBP, 2xTEMP, 2xIBP, Aritmi, ST ve Pacemaker analizi - Tüm parametrelerin 120 saatlik nümerik ve grafik trendi Opsiyonel parametreler: AG (CO2, O2, N2O, Enflurane, Isoflurane, Sevoflurane, Halothane, Desflurane), IOC (BIS), ICG, C.O., Nellcor SPO2 , Yazıcı (2 veya 3 kanallı)

İndirelibilir Dosyalar

Ürün Videoları

TMS Tıbbi Cihaz, 1997 yılından bugüne kadar tıbbi cihaz sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. 1997 yılında teknik servis hizmeti ile sektöre giren firma, bu hizmetin yanı sıra 1999 yılından bu yana tıbbi cihaz tasarımı, üretimi, ithalat ve ihracat faaliyetlerini yürütmektedir.

 • +90 312 385 77 71

 • +90 312 354 02 42

 • info@tms-medical.com

 • Temelli ASO 2. & 3. Organize Sanayi Bölgesi Alcı (OSB) Mahallesi 2037 Cadde No:16/B SİNCAN / ANKARA / TÜRKİYE

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı