WhatsApp

TMS Medical Ürün Detay Bilgileri

Maxi 2200 AV-S

Ürün Grubu:
 • Anestezi Cihazları
Ürün Kodu:
 • 2

Ürün Detay Bilgileri

TMS Maxi 2200 (AV-S) özel anestezi asistanınız olacak şekilde tasarlanmıştır. İkili selectateck (Back-bar) sistemi, oksijen öncelikli O2/N2O/Air flowmetre sistemi (ORC-Oxygen Ratio Controller), otomatik N2Okesme sistemi (Antihipoksi koruma), duyulabilir-görülebilir O2 alarm sistemi, flush sistemi (25-75 lt/dk) 3 adet çekmece ünitesi, 1 lt/2 lt CO2 absorber (kanister) sistemi, atık gaz egzoz sistemi standart olarak sunulmaktadır.

Ventilasyon (AV-S)

AV-S anestezi ventilatörü 8,4”, renkli, dokunmatik ekrana sahiptir. Yazılım kontrollü, çok modlu bir ventilatördür. Ventilatör, zaman döngülü, hacim/basınç kontrollü ve basınç limitlidir. Ventilatörün taze gaz uyum kompanzasyon sistemi vardır ve inspiratuar zamanının %25’inde sabitlenmiş, kullanıcı tarafından seçilebilir inspiratuar duraklama seçeneği vardır. Ventilasyon parametreleri sayısal ve nümerik olarak takip edilebilmektedir. Cihazla birlikte hacim kontrollü ventilasyon (VCV), basınç kontrollü ventilasyon (PCV), basınç destekli ventilasyon (PSV), senkronize aralıklı zorunlu ventilasyon (SIMV), senkronize zorunlu dakika ventilasyon (SMMV) ve gelişmiş hasta destekli spontan mod standart olarak kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.

Monitörizasyon

Monitörizasyon ekranı üzerinde tidal hacim, havayolu basıncı, dakika hacmi, I/E oranı, soluk sayısı, peak havayolu basıncı, plato basıncı ve oksijen yüzdesi sayısal veya nümerik olarak takip edilebilmektedir.

Vaporizatör

TMS Sigma Delta vaporizatörler servis gerektirmez. Cihaz alüminyum kasaya sahip olup ağırlığı yaklaşık 5 kg’dır. Maksimum volüm 250 ml, minimum volüm 35 ml olup, hata sınırı en fazla ± %10 dur. Akış hızı 0,2-15 l/dk olarak ayarlanabilmektedir. Çalışma sıcaklık aralığı 15-35ºC arasındadır. Vaporizatörlerde aynı anda iki gazın kullanılmasını engelleyecek kilit sistemi (interlock) vardır. Anahtar Tip, Hızlı Tip ve Havuzlu Tip olmak üzere kullanıcının isteği doğrultusunda 3 çeşit doldurma adaptörü içerir.

İndirelibilir Dosyalar

Ürün Videoları

TMS Tıbbi Cihaz, 1997 yılından bugüne kadar tıbbi cihaz sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. 1997 yılında teknik servis hizmeti ile sektöre giren firma, bu hizmetin yanı sıra 1999 yılından bu yana tıbbi cihaz tasarımı, üretimi, ithalat ve ihracat faaliyetlerini yürütmektedir.

 • +90 312 385 77 71

 • +90 312 354 02 42

 • info@tms-medical.com

 • Temelli ASO 2. & 3. Organize Sanayi Bölgesi Alcı (OSB) Mahallesi 2037 Cadde No:16/B SİNCAN / ANKARA / TÜRKİYE

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı